fbpx

Nebojte se nás zeptat

Žádná poradna nemůže nahradit konzultaci s vaším lékařem.
Přesto vám rádi poradíme, jak správně ošetřovat rány
a jaké přípravky nejvíce urychlují hojení.

Píštěl v třísle | 23. 1. 2020 1:01

Dobrý den, synovi se v tříslech udělaly hluboké píštěly napadené bakterií Pseudomonas. Jsme hospitalizováni v nemocnici a rána byla ošetřena(vyplněna) soralexem. Kdy lze očekávat první výsledky hojení? Moc děkuji za odpověď.

vložil:  
Petra

Odpověď ze dne 29. 1. 2020 14:59

Dobrý den, 

bohužel toto nelze takto na dálku přesně říci, jelikož na rychlost hojení má vliv mnoho faktorů. Sorelex vyniká skvělými čistícími účinky, takže pokud se bude převazovat rána po 2-3 dnech, je možné pozorovat zlepšení již po 2 týdnech. Pokud se jedná o píštěl, doporučuji ale spíše použití zdravotnického prostředku Hyiodine, které se svou gelovou formou a obsahem 2 aktivních látek na čištění a hojení, skvěle hodí pro použití na píštěle a hluboké rány.

Na Vaše dotazy odpovídá

MUDr. Jana MatonohováContipro a.s.

MUDr. Jana Matonohová je nejen lékařkou, ale také stálou členkou našeho výzkumného a vývojového týmu, který vyvinul produkty pod značkou Aktivní hojení. Jana ví o hojení ran všechno a ráda vám pomůže vyznat se v současné nabídce hojivých prostředků a poradí se správným postupem ošetřování ran. Mějte však na paměti, že to nejdůležitější pro zlepšení vašeho zdravotního stavu je osobní návštěva vašeho lékaře!

Please publish modules in offcanvas position.